Recenzja firmy:
Sklep myśliwski OSTOJA Sprzedaż broni i amunicji
 

KOBYLANKA - ZACHODNIOPOMORSKIE
ul. Robotnicza 9b
Telefon.: +48 91 578 42 10
http://www.ostoja.stargard.pl
   Sklep czynny od pon. do czwartku 9:00-17:00, piątki 10:00-18:00, sobota 9:00-14:00. W sprzedaży: broń myśliwska, hukowa, sportowa, amunicja, akcesoria, wiatrówki, gazy obronne, paralizatory, odzież, itp.
Recenzent:
Internauci:
Ilość wyświetleń: 21631  

HISTORIA FIRMY ORAZ JEJ ROZWÓJ
Firma została założona przez myśliwego Mariana Cywka w 1993 roku. Nazwa sklepu OSTOJA wskazuje na jej łowiecki charakter, oznacza bowiem miejsce schronienia zwierzyny. Jest to jedyny sklep myśliwski w Stargardzie. W ciągu 15 lat działalności nastąpiły zmiany, dotyczące lokalizacji i poszerzenia asortymentu. Sklep początkowo znajdował się przed domem, aktualnie mieści się w podwórku. Od kilku lat istnieje profesjonalna strona internetowa, w której zawarte są wszystkie niezbędne informacje i zdjęcia. Firma rozwija się, stara się sprostać coraz to większym wymaganiom klientów. Jedną z planowanych inwestycji jest sprzedaż przez internet na terenie Stargardu i okolic z dowozem do domu klienta.

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY
Sklep przeznaczony jest głównie dla myśliwych, którzy mogą zaopatrzyć się w broń, amunicję, odzież, lornetki, celowniki optyczne i wiele innych artykułów myśliwskich. Wędkarze znajdą tu odzież i obuwie. Również zwykli mieszkańcy z pewnością znajdą coś dla siebie, np popularne ostatnio wiatrówki oraz gazy obronne, pałki, paralizatory, broń hukowa, noże, porcelana czy wyjątkowo skuteczne mleczko odstraszające komary. Dużym atutem sklepu są niskie ceny oraz rabaty dla stałych klientów. Od niedawna została również wprowadzona sprzedaż ratalna.

LOKAL
Niestety sklep nie posiada dobrej lokalizacji. Znajduje się w podwórku jednego z domków stojących przy ulicy Robotniczej. Sklep posiada tylko 3 miejsca parkingowe. Przy wejściu na podwórko jest szyld sklepu. Wchodząc na teren posesji można poczuć się trochę nieswojo, bowiem jest się obserwowanym przez kamery. Są one jednak niezbędne z uwagi na rodzaj działalności. Sklep znajduje się w bardzo ładnym domku, monitorowanym całodobowo przez kamery. Widzimy wielki napis OSTOJA SKLEP MYŚLIWSKI, mamy pewność że dotarliśmy na miejsce. Przekraczając próg sklepu, czujemy jakbyśmy przenieśli się do innego świata. Przestronny, piękny, zachwycający. Wystrój sklepu pokazuje nam zamiłowanie właściciela do myślistwa, świadczy o tym wiele okazałych poroży na ścianach. Widowiskowa skóra dzika na jednej ze ścian robi wrażenie. Nie sposób nie wspomnieć o pięknym, artystycznie zrobionym żyrandolu. Sklep został zaprojektowany również z praktycznego punktu widzenia. Dużą część sklepu zajmuje lada, na której swobodnie można prezentować towar. Nie zabrakło również manekina na którym prezentowana jest odzież. Osobną część sklepu, niewidoczną dla klientów, stanowi magazyn broni, do którego dostęp mają jedynie osoby uprawnione. W sklepie jest bardzo czysto, schludnie i estetycznie. Każdy klient przy poważniejszym zakupie z pewnością zostanie zaproszony do specjalnego barku, gdzie może napić się kawy, herbaty, wody. Istnieje możliwość skorzystania z toalety.

OBSŁUGA
Sprzedawcą w sklepie jest młoda, uśmiechnięta i atrakcyjna kobieta. Jest to osoba kompetentna, potrafiąca doradzić. Będąc laikiem w sprawach myślistwa można spokojnie przyjść i mieć pewność, że nie zostanie się naciągniętym. Sprzedawczyni nie jest nachalna. Łączy w sobie profesjonalne podejście do klienta oraz uprzejmość. Z uwagi na branże, sklep nie jest oblegany przez klientów, nie trzeba się obawiać kolejek i długiego czasu realizacji zamówienia

OPINIA KLIENTÓW
Klienci nie mają możliwości wyboru sklepu, jest to jedyny sklep w Stargardzie. Na ogół są zadowoleni. Informacje o sklepie otrzymują głównie od znajomych oraz ze strony internetowej, bądź dowiadują się o nim przypadkiem. Ze znalezieniem ulicy nie maja problemów, jedynie poruszanie się w podwórku sprawia im problem. Ci, którzy widzieli stronę internetową są z niej bardzo zadowoleni. Uważają, że znaleźli na niej wszystkie niezbędne informacje. Jeśli chodzi o ceny, zdania są podzielone. Jedni uważają że jest wyjątkowo tanio, inni że drogo. Asortyment spełnia oczekiwania klientów, nawet jeśli czegoś zabraknie sprzedawca wychodzi z propozycją złożenia zamówienia. Sam sklep, jego wystrój, klimat bardzo się klientom podoba. Najbardziej zadowoleni są z obsługi. Uważają, że sprzedawczyni zawsze służy radą i pomocą, jest kompetentna i bardzo uprzejma.

OPINIA RECENZENTA
Spędziłam w tym sklepie sporo czasu. Uważam, że sklep jest jak najbardziej profesjonalny. Posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia, potrzebne w przypadku prowadzenia tego typu działalności. Lokal i obsługa jest na najwyższym poziomie. Sklep mógłby windować ceny w górę ponieważ nie ma konkurencji, moim zdaniem tego nie robi. Mam bardzo pozytywne odczucia i będę go gorąco wszystkim polecać. Jego istnienie jest najlepszym potwierdzeniem tego, że możliwe jest połączenie przyjemnego z pożytecznym przy jednoczesnym realizowaniu marzeń.
ZALETY WADY
  • Sprzedaż ratalna
  • Strona internetowa
  • Kompetentna i uprzejma obsługa
  • Fenomenalny wystrój
  • Poczęstunek
  • Toaleta
  • Sklep prowadzony z zamiłowania do myślistwa
  • Dodatkowe usługi, np. możliwość sprawdzenia przez klienta lornetki w nocy
  • Lokalizacja
  • 3 miejsca parkingowe


Autor recenzji: Marta Kubacka (2014-07-21); Tel.: +48 91 578 42 10; E-mail: recenzje@info.stargard.pl; Szczegóły ->